KONST / Litografier / Färglitografi 14632203
nr 1463 2203
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 162/275,2 kvinnor. Färglitografi, bildmått: 47x36, yttermått inklusive ram: 70x57 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:26:18
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.800 kr
1.800 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
25 apr